Hotel Žirovnice Artaban
Hotel Artaban ubytování Žirovnice Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Artaban / Žirovnice

Hotel Artaban je nově postavený moderně vybavený hotel v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v Žirovnici, doporučován i náročnějším klientům, kteří si chtějí vychutnat klidnější dovolenou. Díky blízkým běžeckým tratím je hotel vhodný také pro milovníky běžeckého lyžování. Vysoce kvalifikovaný a příjemný personál, Vám připraví spolu s vynikající kuchyní a krásným prostředím, nezapomenutelné zážitky na krásné městečko Žirovnice na Vysočině.

Hotel  Artaban v Žirovnici ubytování
Hotel  Artaban v Žirovnici nabízí 22 dvoulůžkových, moderně vybavených,laděných do příjemných odstínů oranžové, červené a béžové.Ve vybavení každého pokoje nechybí minibar, TV/SAT, trezor a DVD. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem či vanou a v tzv. novomanželském pokoji se nachází masážní vana pro dva. Hotel rovněž disponuje pokojem vhodným pro vozíčkáře, kteří se bez problémů mohou pohybovat po hotelu, neboť do všech pater vede výtah a prostory jsou řešeny bezbariérově

Hotel  Artaban ubytování v Žirovnici služby
Žirovnický hotel Artaban je vhodný k pořádání, školení, seminářů,společenských akcí, abiturientských večírků, rodinných dovolených,svateb , nebo jen k příjemnému posezení s přáteli. Hotel Vám v celém komplexu nabízí : nekuřáckou restauraci, salonek, vinný sklípek s vlastním posezením a velkým výběrem zahraničních i domácích vín, bowling bar,školící a společenský sál.

Ubytování v Žirovnici hotel Artaban okolí
V Žirovnici se nachází sportovní hala, fitness, volejbalové kurty, fotbalový stadion s atletickou dráhou, přírodní hokejové hřiště, kuželna. Nedaleko od Žirovnice leží vesnice Štítné, kde se zřejmě roku 1333 narodil český křesťanský filozof a spisovatel, Tomáš Štítný ze Štítného. Jeho cílem bylo zpřístupnění bible všem lidovým vrstvám, proto jeho literární činnost vynikala oproti zvyklostem tehdejší doby tím, že byla vedena v českém jazyce.
Hotel Žirovnice Artaban - Služba na recepci je 24 hodinHotel Žirovnice Artaban - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Žirovnice Artaban - K hotelu přísluší parkovištěHotel Žirovnice Artaban - disponuje restauracíHotel Žirovnice Artaban -  kadeřnictví - holičství Hotel Žirovnice Artaban -  je k dispozici připojení na internetHotel Žirovnice Artaban -  je k dispozici letní terasaHotel Žirovnice Artaban - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Žirovnice Artaban - přijímá kreditní karty VISAHotel Žirovnice Artaban - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Žirovnice Artaban - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Žirovnice Artaban - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Žirovnice Artaban - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Žirovnice Artaban - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Žirovnice Artaban - na pokojích je telefon